by Majina on Jan 29, 2020 16:45:15 GMT 2
Kilpailupäivä ━ 15.02.2020 (VIP: 14.02.2020)
Järjestyspaikka ━ Ansamaa, suomi
Vastuuhenkilö ━ Marjahilla (VRL-14810)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
━ Max. 40 osallistujaa/luokka
━ 4 hevosta/ratsastaja/luokka
━ Yksi hevonen kerran yhteen luokkaan
Osallistuminen
━ Vasta kun kisa näkyy kalenterissa.
━ Sähköpostiin (poronhoitoyhdistys@gmail.com = otsikoituna ERJ1) tai tähän topiciin.
━ Osallistumiset alla olevassa muodossa:
Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen
Luokat
1. 80 cm (24/40 os)
2. 100 cm (20/40 os)
Osallistujat / Tulokset
1. 80 cm
1. EmmiN. (VRL-03385) - Maldwyn Irena
2. Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
3. Anni Vuorela (VRL-12727) - Hauyni RR
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
5. Kristiina Korpi (VRL-10480) - Raven On Royal
6. Kristian Berg (VRL-10480) - Kallan Verdigris VH17-031-0451
7. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
8. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
9. Topias Vesterinen (VRL-14627) - Comber's Venom VH20-024-0002
10. Kristian Berg (VRL-10480) - Shahrazad VH19-031-0188
11. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
12. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
13. Mirka (VRL-14493) - Victory of stars VH17-012-0368
14. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Wigwam VH18-027-0134
15. Majina Ansamaa (VRL-14810) - He iti te mea hanga
16. Saaga Talvilehto (VRL-14857) - Närhen Mikstuura
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
18. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
19. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
20. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
21. Tijs Schepper (VRL-01544) - Tournai
22. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
23. Elias Hilvan (VRL-11523) - Lynchburg Cablegram VH20-209-0001
24. EmmiN. (VRL-03385) - Koistilan Lemmenisku
2. 100 cm
1. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
2. EmmiN. (VRL-03385) - Romantica II
3. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
4. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
5. Oskari Käkiharju - Florian
6. EmmiN. (VRL-03385) - Cefnmoor Infinity
7. Alina (VRL-14858) - Hellikki
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
9. Mirka (VRL-14493) - Victory of stars VH17-012-0368
10. Tijs Schepper (VRL-01544) - Tournai
11. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
13. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
15. Majina Ansamaa (VRL-14810) - He iti te mea hanga
16. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
17. Anni Vuorela (VRL-12727) - Hauyni RR
18. EmmiN. (VRL-03385) - Maldwyn Merli
19. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
20. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
Järjestyspaikka ━ Ansamaa, suomi
Vastuuhenkilö ━ Marjahilla (VRL-14810)
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.
━ Max. 40 osallistujaa/luokka
━ 4 hevosta/ratsastaja/luokka
━ Yksi hevonen kerran yhteen luokkaan
Osallistuminen
━ Vasta kun kisa näkyy kalenterissa.
━ Sähköpostiin (poronhoitoyhdistys@gmail.com = otsikoituna ERJ1) tai tähän topiciin.
━ Osallistumiset alla olevassa muodossa:
Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen
Luokat
1. 80 cm (24/40 os)
2. 100 cm (20/40 os)
1. 80 cm
1. EmmiN. (VRL-03385) - Maldwyn Irena
2. Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
3. Anni Vuorela (VRL-12727) - Hauyni RR
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Innokas
5. Kristiina Korpi (VRL-10480) - Raven On Royal
6. Kristian Berg (VRL-10480) - Kallan Verdigris VH17-031-0451
7. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
8. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
9. Topias Vesterinen (VRL-14627) - Comber's Venom VH20-024-0002
10. Kristian Berg (VRL-10480) - Shahrazad VH19-031-0188
11. Eeva (VRL-14793) – Hjalmar Truett VH18-053-0073
12. Eeva (VRL-14793) – PP’s Hyndluljóð VH18-053-0102
13. Mirka (VRL-14493) - Victory of stars VH17-012-0368
14. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Wigwam VH18-027-0134
15. Majina Ansamaa (VRL-14810) - He iti te mea hanga
16. Saaga Talvilehto (VRL-14857) - Närhen Mikstuura
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
18. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
19. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
20. Cherry (VRL-12299) - Mary’s Dreamkeeper VH18-023-0064
21. Tijs Schepper (VRL-01544) - Tournai
22. Eeva (VRL-14793) – PP’s Viking VH18-053-0103
23. Elias Hilvan (VRL-11523) - Lynchburg Cablegram VH20-209-0001
24. EmmiN. (VRL-03385) - Koistilan Lemmenisku
2. 100 cm
1. Eeva (VRL-14793) – Enkelsuru VH19-018-0288
2. EmmiN. (VRL-03385) - Romantica II
3. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
4. Pierre (VRL-10531) - Navajan Veriappelsiini
5. Oskari Käkiharju - Florian
6. EmmiN. (VRL-03385) - Cefnmoor Infinity
7. Alina (VRL-14858) - Hellikki
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Herttahortensia
9. Mirka (VRL-14493) - Victory of stars VH17-012-0368
10. Tijs Schepper (VRL-01544) - Tournai
11. Eeva (VRL-14793) – Ansalankain VH19-018-0490
12. Pierre (VRL-10531) - Pärren Pyriitti
13. Cherry (VRL-12299) - Un Petit Noir Wolf VH17-031-0099
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
15. Majina Ansamaa (VRL-14810) - He iti te mea hanga
16. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
17. Anni Vuorela (VRL-12727) - Hauyni RR
18. EmmiN. (VRL-03385) - Maldwyn Merli
19. Eeva (VRL-14793) – Merituuli VH19-060-0005
20. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001